Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.7.7) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Register
kk: Тіркеу

en: Date
kk: Датасы

en: Category
kk: Категория

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Location
kk: Орналасуы

en: Filters
kk: Фильтерлері
