Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.8.0) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Date
gu: તારીખ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Location
gu: સ્થાન
