Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.8.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Register
is: Nýskráning

en: Date
is: Dagsetning

en: Category
is: Flokkur

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Email
is: Netfang

en: Location
is: Staðsetning

en: Address
is: Heimilisfang

en: Filters
is: Síur
