Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.8.0) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Date
se: Dáhton

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat
