Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.8.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Register
sk: Registrovať

en: Date
sk: Dátum

en: Category
sk: Kategória

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Email
sk: E-mail

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Address
sk: Adresa

en: Filters
sk: Filtre

en: Class name
sk: Názov triedy

en: Paragraph
sk: Paragraf
