Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.8.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Location
ug: ئورنى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Paragraph
ug: پاراگراف
