Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.8.1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Date
be: Дата

en: Category
be: Катэгорыя

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Filters
be: Фільтры
