Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.8.1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը
