Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.8.1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Date
ta: தேதி

en: Category
ta: பிரிவு

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Location
ta: இடம்

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்
