Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.8.2) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Next
hi: अगला

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Date
hi: तारीख

en: Category
hi: वर्ग

en: Sunday
hi: रविवार

en: Monday
hi: सोमवार

en: Tuesday
hi: मंगलवार

en: Wednesday
hi: बुधवार

en: Thursday
hi: बृहस्पतिवार

en: Friday
hi: शुक्रवार

en: Saturday
hi: शनिवार

en: Email
hi: ईमेल

en: Location
hi: स्थान

en: Address
hi: पता

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hi: %error_operation को @arguments तर्कों के साथ संसाधित करते समय त्रुटि हुई है।
