Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.8.2) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Register
ja: 登録

en: Date
ja: 日付

en: Category
ja: カテゴリー

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日

en: Email
ja: メール

en: Location
ja: 場所

en: Address
ja: 住所

en: Filters
ja: フィルター

en: Class name
ja: クラス名

en: Skip
ja: スキップ

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ja: 引数の %error_operation を処理中にエラーが発生しました: @arguments

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
