Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.8.2) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Sunday
ml: ഞായർ

en: Monday
ml: തിങ്കൾ

en: Tuesday
ml: ചൊവ്വ

en: Wednesday
ml: ബുധൻ

en: Thursday
ml: വ്യാഴം

en: Friday
ml: വെള്ളി

en: Saturday
ml: ശനി

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
