Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (2.8.2) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Date
oc: Data

en: Category
oc: Categoria

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Location
oc: Emplaçament

en: Address
oc: Adreça

en: Filters
oc: Filtres
