Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (3.0.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Next
da: Næste

en: Register
da: Opret konto

en: Date
da: Dato

en: Category
da: Kategori

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: Email
da: E-mail

en: Location
da: Lokation

en: Address
da: Adresse

en: Filters
da: Filtre

en: Class name
da: Klassenavn

en: Paragraph
da: Afsnit

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments
