Repeat framework for Open Y ( YMCA Website Services ) (3.0.0) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Register
eu: Erregistratu

en: Date
eu: Data

en: Category
eu: Kategoria

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Email
eu: Eposta

en: Location
eu: Kokalekua

en: Address
eu: Helbidea

en: Filters
eu: Iragazkiak
