Drupal Operations (1.1.0-beta1) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Error
km: កំហុស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Never
km: កុំ

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: Add field
km: បន្ថែម​វាល

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការ​បង្ហាញ

en: Administer site configuration
km: គ្រប់​គ្រង​ការកំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​តំបន់​បណ្តាញ
