Drupal Operations (1.1.0-beta1) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Error
my: အမှား

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Example
my: ဥပမာ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Site Information
my: အင်တာနက်စာမျက်နှာ၏ သတင်းအချက်အလက်
