Drupal Operations (1.1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Log
sk: Záznam

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: Site
sk: Stránka

en: Never
sk: Nikdy

en: Warning
sk: Varovanie

en: State
sk: Stav

en: Example
sk: Príklad

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: site
sk: webstránka

en: Edit Info
sk: Upraviť informáciu

en: Changed
sk: Zmenené

en: Add site
sk: Pridať stránku

en: Information
sk: Informácia

en: Sites
sk: Stránky

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Add field
sk: Pridať pole

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie

en: Administer site configuration
sk: Spravovať nastavenia stránky

en: Manage Fields
sk: Správa polí

en: Manage Display
sk: Správa zobrazenia
