Drupal Operations (1.1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Error
sq: Gabim

en: Created
sq: Krijuar

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Add field
sq: Shto fushë
