Drupal Operations (1.1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Log
ast: Rexistru

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Error
ast: Fallu

en: Created
ast: Fechu

en: Never
ast: Nunca

en: Authored on
ast: Autoría en
