Drupal Operations (1.1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Log
eu: Log-a

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: Site
eu: Gunea

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Warning
eu: Kontuz

en: OK
eu: Ados

en: State
eu: Egoera

en: Example
eu: Adibide

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Information
eu: Informazioa

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Add field
eu: Gehitu eremua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Manage display
eu: Aurkezpena kudeatu

en: Administer site configuration
eu: Kudeatu webgunearen ezarpenak
