Drupal Operations (1.1.0-beta4) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Add field
pa: ਖੇਤਰ ਸ਼ਾਮਲ
