Drupal Operations (1.2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Log
kk: Журнал

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: Never
kk: Ешқашан

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: Add field
kk: Өрісті қосу

en: Administer site configuration
kk: Сайт конфигурациясын басқару
