Drupal Operations (1.2.0-beta2) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Author
is: Höfundur

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Error
is: Villa

en: Created
is: Stofnað

en: Never
is: Aldrei

en: Warning
is: Viðvörun

en: OK
is: Í lagi

en: State
is: Fylki

en: Information
is: Upplýsingar

en: Add field
is: Bæta við svæði
