Drupal Operations (1.2.0-beta2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy
