Drupal Operations (1.2.0-beta2) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
