Drupal Operations (1.2.0-beta2) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Log
si: ලොග එක

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Error
si: දෝෂය
