Drupal Operations (1.2.0-beta3) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Log
af: Logboek

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: History
af: Geskiedenis

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep

en: Never
af: Nooit

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Authored on
af: Geskep op

en: Add field
af: Voeg veld by
