Drupal Operations (1.2.0-beta3) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Log
hr: Dnevnik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: History
hr: Povijest

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Error
hr: Greška

en: Created
hr: Stvoreno

en: Never
hr: Nikada

en: Warning
hr: Upozorenje

en: OK
hr: U redu

en: State
hr: Država

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Add field
hr: Dodaj polje

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Manage display
hr: Uredi prikaz

en: Administer site configuration
hr: Podešava lokaciju
