Drupal Operations (1.2.0-beta3) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Log
pl: Dziennik

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: History
pl: Historia

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Error
pl: Błąd

en: Created
pl: Utworzono

en: Site
pl: Witryna

en: Never
pl: Nigdy

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: State
pl: Stan

en: Example
pl: Przykład

en: Authored on
pl: Data dodania

en: site
pl: witryna

en: Edit Info
pl: Edytuj informacje

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Reason
pl: Powód

en: Information
pl: Informacja

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Add field
pl: Dodaj pole

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Manage form
pl: Zarządzanie formularzem

en: Site Configuration
pl: Konfiguracja strony

en: Manage display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem

en: Administer site configuration
pl: Administrowanie konfiguracją witryny

en: Site Title
pl: Tytuł strony

en: Site Information
pl: Informacje o serwisie

en: Site UUID
pl: UUID witryny
