Drupal Operations (1.2.0-beta3) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: State
sr: Статус

en: Changed
sr: Промењен
