Drupal Operations (1.2.0-beta4) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Log
bg: Регистър

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: History
bg: История

en: Updated
bg: Обновено

en: Error
bg: Грешка

en: Created
bg: Създадено

en: Never
bg: Никога

en: State
bg: Статус

en: Authored on
bg: Написано на

en: Reason
bg: Причина

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: Add field
bg: Добави поле
