Drupal Operations (1.2.0-beta4) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: History
se: Historjá

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon
