Drupal Operations (1.2.0-rc1) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: History
am: ታሪክ

en: ID
am: አይዲ

en: Error
am: ስህተት

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
