Drupal Operations (1.2.0-rc1) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Add field
dz: ས་སྒོ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་
