Drupal Operations (1.2.0-rc1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: History
sl: Zgodovina

en: Error
sl: Napaka

en: Never
sl: Nikoli

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Add field
sl: dodaj polje

en: Machine name
sl: Strojno ime
