Opigno calendar (3.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: more
ast: más

en: Article
ast: Artículu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Add
ast: Amestar

en: All
ast: Too

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Page
ast: Páxina
