Opigno calendar (3.0.0-beta1) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: more
ga: Tuilleadh

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Calendar
ga: Féilire

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: Today
ga: Inniu

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
