Opigno calendar (3.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: more
gu: વધુ

en: Article
gu: લેખ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Separator
gu: વિભાજક

en: All
gu: બધા

en: Year
gu: વર્ષ

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Today
gu: આજે

en: Apply
gu: લાગુ કરો
