Opigno calendar (3.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: more
hy: ավելի

en: Article
hy: Հոդված

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Year
hy: Տարի

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Page
hy: Էջ

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Today
hy: Այսօր
