Opigno calendar (3.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Article
ug: ماقالە

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Add
ug: قوشۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Year
ug: يىل

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: ,
ug: ،

en: Month
ug: ئاي

en: Calendar
ug: كالىندار

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Day
ug: كۈن

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
