Opigno calendar (3.0.0) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: more
cy: mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: All
cy: I gyd

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Page
cy: Tudalen

en: Month
cy: Mis

en: Calendar
cy: Calendr

en: Week
cy: Wythnos

en: Day
cy: Dyddiad

en: Operator
cy: Gweithredydd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Today
cy: Heddiw

en: Apply
cy: Ceisio

en: Mini
cy: Bychan
