Opigno calendar (3.0.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Content
is: Innihald

en: more
is: meira

en: Article
is: Grein

en: Reset
is: Endursetja

en: Add
is: Bæta við

en: Separator
is: Skilja

en: All
is: Allt

en: Year
is: Ár

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Page
is: Síða

en: Month
is: Mánuður

en: Calendar
is: Dagatal

en: Week
is: Vika

en: Day
is: Dagur

en: End date
is: Lýkur þann:

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Today
is: Í dag

en: Apply
is: Virkja
