Opigno calendar (3.0.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: more
sq: tjetër

en: Reset
sq: Rifillo

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe
