Opigno calendar (3.0.2) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: more
uk: ще

en: Article
uk: Стаття

en: Reset
uk: Скинути

en: Add
uk: Додати

en: Separator
uk: Розділювач

en: All
uk: Все

en: Year
uk: Рік

en: Date format
uk: Формат дати

en: Page
uk: Сторінка

en: Month
uk: Місяць

en: Desc
uk: Спад

en: Members
uk: Учасники

en: Calendar
uk: Календар

en: Colors
uk: Кольори

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Operator
uk: Оператор

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Today
uk: Сьогодні

en: Apply
uk: Застосувати

en: Legend
uk: Легенда

en: Mini
uk: Міні

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Calendar type
uk: Тип календаря

en: Value format
uk: Формат значення

en: Time separator
uk: Роздільник годин, хвилин, секунд

en: Formula
uk: Формула
