Opigno calendar (3.1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Article
bn: আর্টিকেল

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Day
bn: দিন

en: Today
bn: আজ
