Opigno calendar (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Article
el: Άρθρο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: All
el: Όλες

en: Year
el: Έτος

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Page
el: Σελίδα

en: Month
el: Μήνας

en: Desc
el: Φθί

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: Operator
el: Τελεστής

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Mini
el: Μικρό

en: Asc
el: Αύξ
