Opigno calendar (8.x-1.9) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Article
nl: Artikel

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: All
nl: Alle

en: Year
nl: Jaar

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Page
nl: Pagina

en: Month
nl: Maand

en: Desc
nl: Aflopend

en: Members
nl: Leden

en: Calendar
nl: Kalender

en: Colors
nl: Kleuren

en: Day
nl: Dag

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Legend
nl: Legenda

en: Asc
nl: Oplopend

en: Calendar type
nl: Kalendertype

en: Time separator
nl: Tijdscheidingsteken

en: Formula
nl: Formule
