Opigno calendar (8.x-1.9) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Article
eu: Artikulua

en: Reset
eu: Garbitu

en: Separator
eu: Bereizlea

en: All
eu: Guztiak

en: Year
eu: Urtea

en: Date format
eu: Data formatua

en: Page
eu: Orria

en: Month
eu: Hilabetea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Members
eu: Kideak

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Apply
eu: Ezarri

en: Asc
eu: Goraka
