Opigno calendar event (3.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Event
he: אירוע

en: Updated
he: עודכן

en: Text
he: טקסט

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: Published
he: מפורסם

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Advanced
he: מתקדם

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Show
he: הצג

en: Changed
he: השתנה

en: Join
he: הצטרף

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Date range
he: טווח תאריכים

en: Offset
he: היסט

en: Admin
he: מנהל

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
